• Консультаційний центр: +38 067 464 48 24
    +38 093 705 41 41
    +38 095 345 98 97

Новини

28.01.2022 Ліки за програмами державних закупівель їдуть в регіони Протягом року Міністерство охорони здоров`я закуповує за державні кошти ліки, отримувати які українці можуть безоплатно.

28.01.2022 Інформація щодо здійснення ринкового нагляду Державною службою з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Кіровоградській області за 2021 рік У відповідності п.17 ст. 11 ІІІ розділу Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції» Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Кіровоградській області (далі Служба) інформує про результати здійснення ринкового нагляду за 2021 рік.

28.01.2022 Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Закарпатській області та Управління Держпраці у Закарпатській області домовились про співпрацю Співпраця передбачає проведення спільних інформаційно-роз’яснювальних заходів серед суб’єктів господарювання, громадських об’єднань, органів місцевого самоврядування; спільних нарад; взаємне інформування з питань, дотичних до обох відомств тощо.

28.01.2022 РРО/ПРРО: чи потрібно застосовувати у разі реалізації товарів, оплата за які здійснюється за допомогою сервісу «Інтернет-банкінг»? Центральне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків інформує, що cтаттею 2 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами та доповненнями (далі – Закон № 265) визначено, що розрахункова операція – це приймання від покупця готівкових коштів, платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо за місцем реалізації товарів (послуг), видача готівкових коштів за повернутий покупцем товар (ненадану послугу), а у разі застосування банківської платіжної картки – оформлення відповідного розрахункового документа щодо оплати в безготівковій формі товару (послуги) банком покупця, або у разі повернення товару (відмови від послуги), оформлення розрахункових документів щодо перерахування коштів у банк покупця.

28.01.2022 ПРРО: чи блокується у разі перевищення встановлених граничних строків проведення розрахункових операцій в режимі офлайн? Центральне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків інформує, що відповідно до п.п. 1 розд. V Порядку реєстрації, ведення реєстру та застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 23.06.2020 № 317 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 14 червня 2016 року № 547» (далі – Порядок № 317) на період відсутності зв’язку між програмним реєстратором розрахункових операцій (далі – ПРРО) та фіскальним сервером проведення розрахункових операцій суб’єктом господарювання здійснюється в режимі офлайн, що може тривати не більше ніж 36 годин, та не більше ніж 168 годин протягом календарного місяця, із створенням електронних розрахункових документів, яким присвоюються фіскальні номери із діапазону фіскальних номерів, сформованих фіскальним сервером згідно з Порядком визначення діапазону, видачі, резервування, використання фіскальних номерів, що присвоюються електронним розрахунковим документам під час роботи програмного реєстратора розрахункових операцій в режимі офлайн, затвердженим відповідно до ст. 5 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами та доповненнями (далі – Діапазон).

28.01.2022 Застосування РРО/ПРРО з 1 січня 2022 року для фізичних осіб – підприємців, які є платниками єдиного податку, не обов’язково Реєстратори розрахункових операцій та/або програмні реєстратори розрахункових операцій не застосовуються платниками єдиного податку першої групи відповідно до норми п.296.10 ст.296 Податкового кодексу України. Про це повідомила заступник начальника Центрального міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків Анна Пужай-Череда.

28.01.2022 Аптека має надавати фармацевтичні послуги, а не нав’язувати ліки — Олег Клімов Аптека — це перш за все заклад охорони здоров’я, а не просто місце продажу ліків та супутніх товарів. Про це говорить і законодавство, і професіонали з фармацевтичною освітою. Про посилення ролі аптечних закладів у контексті доступності лікарських засобів для населення не втомлюються говорити і представники професійних асоціацій. Портрет аптеки, яка є закладом охорони здоров’я, нам описав голова правління ГО «Всеукраїнська фармацевтична палата» (ГО «ВФП»), член Міжнародної федерації фармацевтів (International Pharmaceutical Federation — FIP) Олег Клімов.